bg-2

Služby

Platby kartou

Platby kartou

Stacionárne POS a mobilné terminály umožňujú bezhotovostné platby.

Platby kartou

Platby kartami (Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club, Discover, UnionPay, JCB a American Express) sa realizujú prostredníctvom platobných terminálov, čo sú stacionárne alebo mobilné elektronické zariadenia so špecializovaným softvérom, ktoré umožňujú platby kartami s čipmi (EMV chip & PIN), magnetickými prúžkami alebo NFC modulmi na bezkontaktné platby.
Stacionárne terminály sú vhodné pre väčšinu servisných miest, zatiaľ čo mobilné terminály sú vhodné najmä pre podniky HoReCa.
Bezkontaktné mobilné platby

Bezkontaktné mobilné platby

Platby mobilnými zariadeniami, napr. smartfónmi, umožňujú jednoduché a pohodlné bezhotovostné transakcie.

Bezkontaktné mobilné platby

Bezkontaktné platby mobilnými zariadeniami, ako sú smartfóny a inteligentné hodinky, umožňujú rýchle a pohodlné platby za produkty a služby. Tieto transakcie si vyžadujú osobitnú aplikáciu, napríklad Google Pay alebo Apple Pay, a mobilné zariadenie s podporou NFC.
Darčekové karty

Darčekové karty

Elektronické darčekové karty kombinujú darčekové certifikáty a bankové karty a možno ich použiť na platbu za produkty a služby.

Darčekové karty

Darčekové karty kombinujú darčekové certifikáty a bankové karty. Sú vybavené magnetickým prúžkom, ktorý uchováva identifikačné údaje, a sú kompatibilné s platobnými terminálmi. Kartu s určitou hodnotou možno použiť na platbu za nákup v konkrétnom obchodnom reťazci (jednorazová alebo viacnásobná platba, suma menšia, rovná alebo prevyšujúca hodnotu karty, vyrovnanie rozdielu pomocou platobnej karty alebo hotovosti). Darčekové karty sú obľúbeným a účinným spôsobom získavania nových zákazníkov.
Platby v základnej mene (DCC)

Platby v základnej mene (DCC)

Dynamická konverzia mien (DCC) umožňuje platiť primárnou menou zahraničnej karty.

Platby v základnej mene (DCC)

Dynamická konverzia mien (DCC) umožňuje platiť primárnou menou zahraničnej karty za produkty a služby zakúpené v Poľsku. Konverzia sa vykonáva v reálnom čase podľa výmenného kurzu platného v ten istý deň. Konečná celková platba je viditeľná v platobnom termináli.  Čítajte viac
Výbery v hotovosti (cashback)

Výbery v hotovosti (cashback)

Cashback je služba platobného terminálu, ktorá umožňuje výber hotovosti z pokladnice obchodu pri platení za produkty a služby.

Výbery v hotovosti (cashback)

Cashback je služba, ktorá umožňuje výber hotovosti z pokladnice obchodu pri platení za výrobky a služby - to všetko prostredníctvom platobného terminálu. Terminály so softvérom na výbery hotovosti plnia úlohu bankomatov a umožňujú zákazníkom vyberať aj menšie sumy peňazí.
Predbežná autorizácia

Predbežná autorizácia

Predbežná autorizácia umožňuje zadržať nabitú sumu z platobnej karty pred uskutočnením platby.

Predbežná autorizácia

Predbežná autorizácia umožňuje zadržať nabitú sumu z platobnej karty pred skutočným vykonaním platby. Táto služba zabezpečuje budúce poplatky pre príjemcu platby.
MO/TO

MO/TO

Transakcie MO/TO sa vykonávajú bez kontaktu s fyzickou platobnou kartou zadaním údajov o karte v termináli.

MO/TO

Transakcie MO/TO sa vykonávajú bez kontaktu s fyzickou platobnou kartou manuálnym zadaním údajov o karte do terminálu. Transakcia sa spracuje na základe písomnej, e-mailovej (poštová objednávka) alebo telefonickej (telefonická objednávka) žiadosti predloženej držiteľom karty. Transakcie MDE sa zvyčajne používajú na uskutočnenie hotelových rezervácií alebo na zúčtovanie po odchode hotelového hosťa.
PIN Pad pre pokladničné systémy

PIN Pad pre pokladničné systémy

PIN Pad je programovateľné zariadenie, ktoré umožňuje automatické odosielanie informácií z pokladnice, čím sa znižuje riziko chýb súvisiacich s manuálnym zadávaním.

PIN Pad pre pokladničné systémy

PIN Pad je programovateľné zariadenie spojené s pokladňou, ktoré môžu používať maloobchodné reťazce pomocou vlastných IT riešení alebo IT riešení tretích strán. Transakcie s PIN Padom si nevyžadujú účasť pokladníka a informácie z pokladnice sa odosielajú automaticky, čo znižuje počet chýb súvisiacich s manuálnym zadávaním.
Prihlásenie pokladníka

Prihlásenie pokladníka

Prihlásenie pokladníka umožňuje evidovať tržby podľa jednotlivých pokladníkov a ďalšie funkcie.

Prihlásenie pokladníka

Prihlásenie pokladníka umožňuje evidovať tržby pre každého pokladníka na základe individuálnych hesiel. Prihlásenie poskytuje funkciu sledovania záznamov o predaji pre každého pokladníka, vytlačenie jeho identifikačných čísel na účtenkách, ako aj vytlačenie jednotlivých súhrnov predaja kedykoľvek alebo na konci dňa.
Sprepitné

Sprepitné

Sprepitné je možné oddeliť od transakcií za reštauračné a iné služby.

Sprepitné

Sprepitné sa považuje za súčasť obslužných miest, obchodov a reštauračných služieb. Táto funkcia umožňuje oddeliť prepitné od transakcie ako odlišný subjekt, čo umožňuje zanechať ho.
Mobilné platobné terminály

Mobilné platobné terminály

Mobilné platobné terminály môžu vďaka bezdrôtovému pripojeniu prijímať platby na rôznych miestach.

Mobilné platobné terminály

Mobilné platobné terminály môžu prijímať platby na rôznych miestach vďaka technológiám GPRS, Wi-Fi a Bluetooth a batériám s dlhou životnosťou. Tieto terminály sú vhodné pre rôzne aplikácie vrátane reštauračných, donáškových a prepravných služieb.
Platobná brána

Platobná brána

Platobná brána umožňuje platby priamo na webovej stránke webovej platformy.

Platobná brána

Platobná brána umožňuje platby priamo na webovej stránke webovej platformy. Je to posledná fáza procesu online nakupovania, v ktorej si zákazník vyberie spôsob platby a vyplní údaje o transakcii alebo je presmerovaný na webovú stránku svojej banky.
Elektronické peňaženky

Elektronické peňaženky

Elektronické peňaženky umožňujú ukladať platobné karty pre transakcie cez platobné brány.

Elektronické peňaženky

Elektronické peňaženky sú riešením elektronického obchodu, ktoré umožňuje ukladať debetné a kreditné karty a používať ich v platobných bránach.
PayPal

PayPal

PayPal je pohodlný spôsob online platieb s platobnou kartou alebo zostatkom na účte.

PayPal

Platba cez PayPal sa uskutočňuje pomocou kreditnej alebo debetnej karty alebo zostatku na účte PayPal. Môžete ho doplniť bankovým prevodom alebo prevodom na účet PayPal.
mCommerce

mCommerce

mCommerce označuje riešenia umožňujúce transakcie v rámci mobilných aplikácií.

mCommerce

mCommerce označuje platobné riešenia umožňujúce nerušené nakupovanie vrátane spracovania transakcií v rámci aplikácií na mobilných zariadeniach založených na systémoch iOS alebo Android.
SafeLink

SafeLink

SafeLink je bezpečný odkaz pre elektronické platby, ktorý používateľov presmeruje na platobné brány elektronického obchodu.

SafeLink

SafeLink je rýchly a bezpečný odkaz na elektronické platby zaslaný na e-mailovú adresu, ktorý používateľov presmeruje na platobné brány elektronického obchodu. Platby nemusia byť vykonané hneď, ale každý odkaz je časovo obmedzený.
OneClick

OneClick

OneClick umožňuje rýchle platby v mobilných aplikáciách vrátane platieb za donáškové a reštauračné služby.

OneClick

OneClick predstavuje riešenia umožňujúce rýchle platby, ktoré sú obzvlášť dôležité v mobilných aplikáciách - vrátane platieb za donáškové a reštauračné služby. Transakcie sa vykonávajú prostredníctvom platobných metód dostupných v konkrétnych aplikáciách.
Opakovaná platba

Opakovaná platba

Opakované platby umožňujú pravidelné oneskorené inkaso z platobnej karty zákazníka za licenčné poplatky a predplatné.

Opakovaná platba

Opakované platby umožňujú pravidelné oneskorené inkaso z platobnej karty zákazníka v prípade licenčných poplatkov, predplatného a iných služieb. Držiteľ karty poskytne údaje o karte počas prvej platby a ďalšie platby sa uskutočnia automaticky.
Platobné moduly

Platobné moduly

Ponúkame bezplatné online nákupné platformy a platobné moduly eService.

Platobné moduly

Pozývame vás na používanie našich bezplatných online nákupných platforiem a platobných modulov eService. Stačí nájsť a nainštalovať modul kompatibilný s vaším internetovým obchodom.
Google Pay a Apple Pay

Google Pay a Apple Pay

Aplikácie Google Pay a Apple Pay umožňujú bezpečné bezhotovostné platby prostredníctvom mobilného zariadenia.

Google Pay a Apple Pay

Platby Google Pay fungujú na všetkých mobilných telefónoch so systémom Android (4.4 alebo novším). Stačí si stiahnuť aplikáciu Android Pay z obchodu Google Play a platiť ňou všade, kde sú podporované bezkontaktné platby Mastercard alebo Visa. Platby Apple Pay sú dostupné pre všetky zariadenia Apple a fungujú na všetkých miestach s platobnými terminálmi.
Predajné platformy

Predajné platformy

Spolupracujeme s online predajnými platformami, ktoré okrem iného umožňujú začať obchodné aktivity.

Predajné platformy

Spolupracujeme s online predajnými platformami, ktoré okrem iného umožňujú rýchle a bezpečné spustenie obchodných aktivít, ako aj s poskytovateľmi riešení elektronického obchodu.
Medzinárodné riadenie transakcií

Medzinárodné riadenie transakcií

Spracovanie transakcií je možné v mnohých krajinách, čo zaručuje komplexné riadenie a monitorovanie služieb v Poľsku aj v zahraničí.

Medzinárodné riadenie transakcií

Naše platobné riešenia umožňujú spracovanie transakcií v mnohých krajinách, čo zaručuje komplexnú správu a monitorovanie služieb, jednoduchšie zúčtovanie a najvyššiu kvalitu sRiadenie medzinárodných transakciílužieb bez ohľadu na to, kde podnikáte.
Šifrovanie na linke

Šifrovanie na linke

Certifikát P2PE, ktorý získala spoločnosť eService ako prvý zúčtovací agent v Poľsku, je potvrdením najvyššej úrovne bezpečnosti poskytovaných služieb, ako aj súladu so štandardom PCI DSS.

Šifrovanie na linke

Certifikát P2PE (Point to Point Encryption - Šifrovanie na linke), ktorý spoločnosť eService získala ako prvý zúčtovací agent v Poľsku, je zárukou najvyššej úrovne bezpečnosti služieb spoločnosti. Vďaka riešeniam s certifikátom P2PE môžu klienti, ktorí využívajú naše platobné služby, ušetriť na získaní porovnateľnej úrovne bezpečnosti platieb a súladu s PCI DSS.

Chcete vedieť viac? Neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu prostredníctvom telefónu, chatu alebo kontaktného formulára. Radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo potrebujete.